O nás a našich výrobcích

Naše hračky vyrábíme ručně. Znamená to, že každá hračka je originál, žádné dvě hračky nejsou úplně stejné, takže pokud jste si naši hračku již koupili, držíte v ruce originál.

K výrobě hraček používáme smrkové dřevo z našich lesů. Smrkové dřevo je měkké, voňavé a příjemné na dotek. I když je to dřevo měkké, nepracuje se s ním při výrobě úplně snadno. Lehce se může kousek dřeva odlomit, nebo vznikne na povrchu vryp, prasklina, vada v dřevě a celá hračka musí být vyřazena z výroby, a to kolikrát až na konci výrobního procesu, ale ta námaha nám za ty radostné pohledy našich malých i velkých zákazníků rozhodně stojí. Povrch hraček je pouze broušený, není použita žádná další povrchová úprava.

Na našem trhu je k dostání velké množství různých dřevěných hraček, ale máme pocit, že spoustě z nich něco chybí. Kus duše, která k Vám promluví svou roztomilostí a láskou, kterou pan řezbář dřevu předá. Chtěli jsme udělat hračky veselé, laskavé, jednoduché. Vzhled a proporce jsme si vymysleli sami. Jsme přesvědčeni, že jsme vytvořili hračky nevšední, líbivé, neotřelé a milé. Věříme, že se s nimi bude dětem hezky hrát.

Hračky mohou sloužit také jako dekorace u vás doma, na chalupě, chatě nebo kdekoliv jinde.

Zboží vyrábíme na Moravě, všechny komponenty vyrostly nebo byly vyrobeny v Česku případně na Slovensku včetně obalových materiálů.

Vážíme si přírody a chováme se k ní tak, aby se nám i našim dětem na světě hezky žilo, abychom přírodu co nejméně zatěžovali. Proto i obaly volíme jednoduše a prakticky.