O nás a našich výrobcích

Vítejte v naší malé dílně plné radosti, lásky a kreativity! Jsme TOLAR, česká firma, která se od roku 1990 věnuje výrobě ručně vyřezávaných hraček s vlastními motivy. Naše cesta začala jednoduchým snem - přinést na trh hračky, které mají duši a dokážou promluvit k srdci dětí i dospělých.

Před více než 30 lety jsme si uvědomili, že na trhu chybí hračky, které by byly nejen krásné a bezpečné, ale také měly něco navíc. Chtěli jsme vytvořit hračky, které by byly veselé, laskavé a jednoduché. A tak jsme se pustili do práce a začali tvořit vlastní motivy a designy.

TOLAR-o-nas-2Našimi nejčastějšími zákazníky jsou rodiče a babičky, kteří hledají originální a kvalitní hračky pro své děti či vnoučata. Věříme, že naše hračky dokážou navodit úsměv na tváři každého dítěte a stát se milovaným společníkem na cestě životem.

Co nás dělá unikátními a odlišnými od konkurence? Je to především naše pečlivá práce a láska, kterou vkládáme do každého kousku. Vyrábíme naše hračky z měkkého, voňavého a příjemného smrkového dřeva z našich, českých lesů. Všechny hračky jsou testovány a splňují certifikaci pro dětské hračky.

Navíc se pyšníme tím, že veškeré komponenty a obalové materiály pocházejí z Česka nebo Slovenska. Tímto způsobem podporujeme místní ekonomiku a udržujeme tradiční řemesla naživu. Vážíme si přírody, a chováme se k ní tak, aby se nám i našim dětem na světě hezky žilo, abychom přírodu co nejméně zatěžovali.

Proč si tedy vybrat právě nás? Protože nabízíme nevšední, líbivé, neotřelé a milé hračky, které jsou vytvořeny s láskou a péčí. Jsme přesvědčeni, že naše hračky dokážou obohatit životy dětí i dospělých a stanou se nezapomenutelnou součástí jejich vzpomínek.

Tak neváhejte a objevte kouzlo našich ručně vyřezávaných hraček! Těšíme se na spolupráci s Vámi a na to, že společně přineseme radost do života Vašich nejbližších.

S přátelským pozdravem,

Tým firmy TOLAR