Bezpečnostní pokyny

 

Hračka je určena pro děti od 12 měsíců ke hraní v domácnosti. Hračku nevystavujte nadměrné vlhkosti, horku, chladu, žáru. Neodkládejte hračku na rozpálené předměty. Nevkládejte ji do trouby, ani mikrovlnné, sušičky na prádlo, myčky na nádobí a podobně. Hračka není určena ke hraní ve vodě. Pokud je hračka znečištěna, otřete ji vlhkým hadříkem bez použití saponátů. Nepoužívejte hrubé předměty jako drátěnky a podobně. Hračku nechte uschnout při pokojové teplotě. Pokud se vlivem namočení na povrchu hračky objeví jemné chloupky, můžete ji přebrousit jemným brusným papírem a ofoukat vzduchem. Hračka nebyla ošetřena žádnou povrchovou ani napouštěcí látkou.

Obal není hračka, proto jej prosím nedávejte dětem ke hře. Na obalu jsou důležité bezpečnostní informace, obal proto uschovejte. Všechny bezpečnostní informace naleznete na našich stránkách pro případ ztráty obalu. A vlastně tyto informace zrovna teď pročítáte.

Pokyny ke hře: Hračku před každou hrou zkontrolujte. Hračka není určena jako kousadlo, mějte nad svými dětmi při hraní přiměřený dohled, pokud zjistíte, že je hračka poškozena, nepoužívejte ji. Nenechte dítě se na hračce vozit, stoupat na ni, házet s ní. Nestrašte hračkou domácí zvířátka.